برگزاری مراسم عروسی و گل آرایی و شمع آرایی

یکی از مواردی که به یک جشن طراوت و زیبایی می بخشد گل آرایی می باشد.

تشریفات پازل با بکار گیری افراد مجرب در زمینه گل آرایی مجلس شما را با انواع گل های طبیعی با متد های روز دنیا در صنعت گل می آراید.

منو های خدمات عروسی پازل:

مجموعه تشریفات پازل طبق تجارب کسب شده طی بیش از یک دهه فعالیت موفق به طراحی 4 منو در 4 سطح متفاوت با توجه به شرایط مهمانان و سطح بودجه و تقاضای مشتریان طراحی گردیده است.

باغ عروسی:

یکی از اصلی ترین دغدغه های هر زوج جوانی پیدا کردن محل مناسب توام با آرامش و احساس امنیت در برگزاری مراسم عروسی می باشدکه مجموعه تشریفات پازل با داشتن بیش از 50 نوع باغ و سالن در شرف و غرب تهران با توجه به بودجه شما استرس های شما را از بین خواهد برد.

تشریفات مجالس و خدمات عروسی پازل با قابلیت اجرای صفر تا صد مراسم حتی در منزل یا مکان اختصاصی شما. مواردی از خدمات موسسه تشریفاتی پازل ( تشریفات مجالس ) ..اجاره باغ قیمت مناسب یا اجاره باغ عروسی داخل تهران و اجاره باغ عروسی خارج از تهران و همچنین اجاره سالن اجتماعات و اجاره ویلا برای عروسی یا اجاره ویلا برای تولد و گل ارایی میز مهمان و گل ارایی جایگاه عروس و داماد یا گل ارایی ورودی و همچنین گل ارایی سفره عقد و گل ارایی فضای باغ از خدمات عروسی پازل میباشد. شمع ارایی سالن و شمع ارایی میز شام، شمع ارایی ورودی باغ یا بار شمع و اتیش بازی ورودی عروس و داماد و اتیش بازی رقص تانگو و اتیش بازی برش کیک مواردی از خدمات تشریفات عروسی پازل میباشد. نور پردازی محوطه باغ، نورپردازی سالن پذیرایی، نورپردازی سالن شام از خدماتی است که فضای مراسم شما را از سادگی به فضایی بی نطیر و زیبا تبدیل میکند، ایتم مهم پذیرایی با بهترین کیفیت و با قیمت مناسب و تشریفات مجالس با قیمت مناسب نیز در دستور کار خدمات عروسی و تشریفات مجالس پازل قرار گرفته است تا رضایت تمامی عزیزان را جلب نماید. ماشین عروس قدیمی و کلاسیک و ماشین عروس مدرن و جدید  دسته گل عروس و لباس عروس و لباس نامزدی  و مزون عروس و ارایشگاه عروس شمال تهران و ارایشگاه عروس غرب تهران و ارایشگاه عروس شرق تهران از همکاران خدمات عروسی پازل می باشند برای دسترسی اسان عروس و دامادهای تشریفات مجالس پازل. لباس عروس و کارت دعوت و پذیرایی مجالس یا پذیرایی مراسم و اجاره باغ مراسم یا اجاره باغ عروسی و اجاره باغ نامزدی و اجاره باغ برای عقد و اجاره سالن اجتماعات و اجاره سالن برای تولد یا اجاره ویلا برای تولد و همچنین انواع تشریفات مجالس عروسی از جمله چیدمان کندی بار و چیدمان میز مهمان و میزارایی برای مهمان و معرفی ساقدوش عروس و داماد تهییه میوه و شیرینی و کیک مراسم و ابمیوه و بار کافی شاپ امور مرتبط با ماه عسل و رزرو هتل تهران و رزرو هتل در شهرستان و رزرو هتل  در کشورهای دیگر و رزرو بلیط جهت رفاه شما عزیزان می باشد.

یکی از مهمترین خدمات عروسی ، کترینگ عروسی می باشد و خدمات زیر جزء سرویسهای خدمات مجالس و تشریفات پازل می باشد:

– تهیه ظروف شیک پذیرایی ، تهیه و چیدمان میزها با اندازه متفاوت ، تهیه و چیدمان صندلی ها با روکش های متنوع بسته به دیزاین محیط و تهیه تمامی امکانات مورد نیاز مراسم .
– به خدمتگیری مهمانداران مجرب و تحصیلکرده خانم و آقا به همراه سر مهماندار متخصص تشریفات.
– تهیه میوه های مرغوب و متنوع فصل به صورت پوست نکنده یا کوکتل بنا به درخواست مشتری به همراه دیزاین بار میوه .
– تهیه شیرینی و کیک مراسم از بهترین قنادی ها ، به صورت کاملا بهداشتی طبق انتخاب مشتری .

دفتر تهران: 02126450959_02126450978

دفتر دبی:00971559961961

مهام: 09121404496

فراهانی: 09121401273