تشریفات مجالس و تشریفات عروسی و کلیه تشریفات جشن از خدمات ارائه شده توسط تشریفات مجالس پازل میباشد که قادر به انجام صفر تا صد هر گونه مراسمی از قبیل جشن عروسی, جشن عقد, جشن تولد, برگزاری همایش, برگزاری سمینار, مراسمات مربوط

به سفارتخانه ها و غیره می باشد تشریفات مجالس مشاور، طراح و مجری تمامی مراسمات در باغ های اختصاصی خود و همچنین در محل شخصی شما عزیزان با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت میباشد. گروه تشریفاتی پازل به منظور مدیریت صحیح و شکوه بخشیدن به مراسم شما عزیزان، گروهی از بهترینها را در امر برگزاری مجالس و مراسم  گرد هم آورده است.

تشریفات مجالس ما (پازال) با در اختیار داشتن بیش از 80 مورد باغ عروسی، سالن اجتماعات و ویلا در داخل و خارج از تهران و همچنین نقاط مختلف شمال تهران، غرب تهران و شرق تهرن برای رفاه حال شما عزیزان و دسترسی اسان به باغ مراسم و صرفه جویی در وقت و هزینه گردیده است.
یکی از اصلی ترین دغدغه های هر زوج جوانی پیدا کردن محل مناسب توام با آرامش و احساس امنیت در برگزاری مراسم عروسی می باشدکه مجموعه تشریفات پازل با داشتن بیش از 50 نوع باغ و سالن در شرف و غرب تهران با توجه به بودجه شما استرس های شما را از بین خواهد برد.

تشریفات مجالس پازل و خدمات مجالس عروسی پازل با قابلیت اجرای صفر تا صد مراسم حتی در منزل یا مکان اختصاصی شما. مواردی از خدمات موسسه تشریفاتی پازل ( تشریفات مجالس ) ..اجاره باغ قیمت مناسب یا اجاره باغ عروسی داخل تهران و اجاره باغ عروسی خارج از تهران و همچنین اجاره سالن اجتماعات و اجاره ویلا برای عروسی یا اجاره ویلا برای تولد و گل ارایی میز مهمان و گل ارایی جایگاه عروس و داماد یا گل ارایی ورودی و همچنین گل ارایی سفره عقد و گل ارایی فضای باغ از خدمات مجالس عروسی پازل میباشد. شمع ارایی سالن و شمع ارایی میز شام، شمع ارایی ورودی باغ یا بار شمع و اتیش بازی ورودی عروس و داماد و اتیش بازی رقص تانگو و اتیش بازی برش کیک مواردی از خدمات تشریفات مجالس پازل میباشد. نور پردازی محوطه باغ، نورپردازی سالن پذیرایی، نورپردازی سالن شام از خدماتی است که فضای مراسم شما را از سادگی به فضایی بی نطیر و زیبا تبدیل میکند، ایتم مهم پذیرایی با بهترین کیفیت و با قیمت مناسب و تشریفات مجالس پازل با قیمت مناسب نیز در دستور کار خدمات مجالس عروسی و تشریفات مجالس پازل قرار گرفته است تا رضایت تمامی عزیزان را جلب نماید. ماشین عروس قدیمی و کلاسیک و ماشین عروس مدرن و جدید  دسته گل عروس و لباس عروس و لباس نامزدی  و مزون عروس و ارایشگاه عروس شمال تهران و ارایشگاه عروس غرب تهران و ارایشگاه عروس شرق تهران از همکاران خدمات مجالس عروسی پازل می باشند برای دسترسی اسان عروس و دامادهای تشریفات مجالس پازل . لباس عروس و کارت دعوت و پذیرایی مجالس یا پذیرایی مراسم و اجاره باغ مراسم یا اجاره باغ عروسی و اجاره باغ نامزدی و اجاره باغ برای عقد و اجاره سالن اجتماعات و اجاره سالن برای تولد یا اجاره ویلا برای تولد و همچنین انواع تشریفات مجالس پازل از جمله چیدمان کندی بار و چیدمان میز مهمان و میزارایی برای مهمان و معرفی ساقدوش عروس و داماد تهییه میوه و شیرینی و کیک مراسم و ابمیوه و بار کافی شاپ امور مرتبط با ماه عسل و رزرو هتل تهران و رزرو هتل در شهرستان و رزرو هتل  در کشورهای دیگر و رزرو بلیط جهت رفاه شما عزیزان می باشد.

تلفن تماس تشریفات مجالس پازل: 02126450978-02126450959

همراه: 09121404496 مهام – 09121401273 فراهانی

 

تشریفات مجالس پازل

تشریفات مجالس پازل