فیلم برداری مراسم

فیلم برداری مراسم وعکاسی مهمترین رکن مراسم عروسی میباشد که با توجه به ثبت بهترین و زیباترین شب زندگی یک زوج تنها و ماندگار ترین ایتمی است که عروس و داماد بعد از هر بار دیدن ان یاد اور خاطره ان شب تکرار نشدنی میشود.گروه فیلم برداری تشریفات و خدمات مجالس پازل بی شک یکی از ناپ ترین گروه های فیلم برداریست که زیر نطر اتحادیه عکاسان و فیلم برداران تهران فعالیت میکند.

عروس و داماد باید در انتخاب گروه فیلمبرداری خود نهایت دقت را به عمل اورندو برای انتخاب فیلمبردار به نکات زیر توجه کامل کنند

رزومه کاری فیلمبرداری

سابقه کاری در زمینه فیلمبرداری

دیدن نمونه کارهای انجام شده توسط این گروه فیلمبرداری

داشتن جواز کسب فیلمبرداری

اگاهی از وسایل وابزارهای فیلم برداری

نوع تجهیزات فیلم برداری

و توانایی مدیریت مراسم شما

فیلم برداری مراسم به صورت حرفه ای از سه اصل پیروی میکند

کادر یا گروه فیلم برداری

اعضای این گروه که متشکل از یک فرد اصلی..مدیر فیلم برداری و دستیاران او مانند فیلم بردار و مسئول دوربین و مسئول کرین و…باید علاوه بر اگاهی از علم فیلم برداری اطلاعات کامل نسبت به تجهیزات مربوطه را نیز داشته باشند و مطیع کارگردان خود باشند تا بتوانند به ذهنیات او به درستی عینیت ببخشند.ومدیر فیلم برداری یا همان کارگردان باید برای هر مراسم فیلم نامه ای را نوشته و در اختیار داشته باشد تا بتواند گروه را به درستی مدیریت کند.

نورپردازی

نورپردازی، در کنار فیلم برداری مراسم، باید به درستی انجام شود، زیرا بدون نورپردازی درست، نه تنها ممکن است تصویری واضح بر پرده ظاهر نشود، بلکه اساساً بدون نور، تصویری وجود ندارد. اما نورپردازی تنها برای دیدن تصویر نیست بلکه نورپردازی حرفه ای و هنرمندانه در تاثیر دراماتیک تصویر نیز بسیار موثر است.

تجهیزات فیلم برداری

نکثه بسیار مهم در امر فیلم برداری تجهیزات و وسایل فیلم برداریست که باعث ارتقاع سطح کیفی فیلمبرداری و رضایت خاطر شما میشود.در زیر به مواردی از تجهیزات فیلم برداری اشاره خواهیم کرد

دوربین های عکاسی

دوربین عکاسی کائن

دوربین عکاسی نیکون

دوربین عکاسی پنتکس

دوربین عکاسی گوپرو

دوربین عکاسی سونی

دوربین عکاسی لایکا و ….

دوربین های فیلم برداری

دوربین فیلم برداری مراسم 4k

دوربین فیلم برداری مراسم m2

دوربین فیلم برداریfull HD

دوربین فیلم برداریHD

دوربین فیلم برداری مراسم DV

دوربین فیلم برداری مراسم MD و…

دیگر تجهیزات

انواع سه پایه

تجهیزات نورپردازی

انواع لنز

کرین باغ

کرین سالن

هلی شات

هلی برد

پرو جیپ

انواع بوم صدا

انواع ویدئو پرژکشن

و بهترن و به روزترین تجهیزات دیگر